Dlaczego warto odwiedzić Rancho pod Bocianem?

Żeby wypocząć, nie trzeba od razu organizować dwutygodniowego urlopu z dala od domu, krótki weekend też wystarczy do naładowania akumulatorów. Gdzie go spędzić? Dobrym miejscem jest malowniczo położone Rancho pod Bocianem.

Wypoczynek na łonie przyrody

Nic tak nie wycisza po tygodniu spędzonym w mieście jak bliski kontakt z naturą. Nie trzeba wyjeżdżać bardzo daleko, aby tego doświadczyć – Rancho pod Bocianem leży raptem pół godziny drogi od Warszawy, a jest to miejsce bardzo ciche i bardzo zielone. Niedaleko ośrodka rozciąga się las, można też zorganizować sobie piknik na przestronnej łące, korzystając przy tym z oferty miejscowej restauracji.

Wypoczynek za miastem nie musi ograniczać się do spacerów i piknikowania. W Rancho jest możliwe bardzo aktywne spędzanie wolnego czasu – są tutaj boiska do gier zespołowych, park linowy, ścianka wspinaczkowa, strzelnica, plac zabaw dla dzieci. Jeśli dla kogoś to wciąż za mało, wystarczy wybrać się na przejażdżkę quadem albo zorganizować grę w paintballa. W sezonie zimowym również można liczyć na ciekawe atrakcje.

Nocleg w domku weekendowym

Ośrodek dysponuje pokaźną bazą noclegową, jeśli jednak ktoś oczekuje większej prywatności, warto pomyśleć o wynajęciu domku weekendowego. Jest on oddalony od głównego budynku, zapewnia nocleg dla kilku osób, goście mogą tu samodzielnie przygotowywać posiłki, a nawet robić pranie gdy zajdzie taka potrzeba. Domek jest bardzo przytulny, z kominkiem i przestronnym tarasem, sprawdza się zarówno na wypoczynek z rodziną, jak i wypad w kameralnym gronie bliskich znajomych.

Dobre miejsce na dużą imprezę

Rancho jest świetnym miejscem także na większe przyjęcie. Zamiast organizować urodziny czy rocznicę ślubu w domu, warto przyjechać tutaj – miejsc noclegowych wystarczy również dla większej grupy, choć oczywiście przyda się wcześniej zrobić rezerwację pokoi. W ośrodku działa restauracja, a poza stałym menu jest także możliwość przygotowania posiłków na indywidualne życzenie klientów.

Podczas ładnej pogody imprezę da się zorganizować na świeżym powietrzu, w pozostałych przypadkach na gości czekają atrakcyjnie urządzone, przytulne sale bankietowe. Plenerowa impreza w Chacie Grillowej jest w stanie pomieścić nawet 300 gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *