Kiedy nosić maski antysmogowe Broyx?

Maski antysmogowe są doskonałym sposobem na zabezpieczenie się przed szkodliwymi cząsteczkami, które są zawarte w powietrzu. Sprawdzają się one świetnie w trakcie różnych okoliczności. Są dobrym wyborem zarówno na co dzień, jak i podczas aktywności fizycznej. Kiedy warto postawić na maski antysmogowe Broyx?

Maski antysmogowe Broyx na każdą okazję

Maska antysmogowa pozwala na zatrzymywanie zanieczyszczeń zawartych w powietrzu. Problem ten pojawia się głównie w dużych miastach, ale nie tylko. W trakcie sezonu grzewczego jest to prawdziwa zmora dla mieszkańców dowolnych terenów. Kiedy warto postawić na maski antysmogowe Broyx?

Sezon grzewczy

W trakcie sezonu grzewczego w powietrzu rośnie ilość szkodliwych zanieczyszczeń. Z tego powodu w tym czasie należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie się przed ich działaniem. Maska antysmogowa Broyx sprawdzi się zatem idealnie zarówno podczas zimowych spacerów, jak i aktywności na świeżym powietrzu.

Treningi na podwórku

Podczas aktywności fizycznej zapotrzebowanie na tlen rośnie, dlatego do płuc trafia znacznie więcej powietrza. Jeśli nie korzystasz z maski antysmogowej, wraz z nim w Twoim organizmie pojawiają się szkodliwe substancje. Z tego powodu w trakcie aktywności trzeba zwrócić szczególną uwagę na zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń. Maski tego typu są stworzone w taki sposób, by zapewniać prawidłową ochronę oraz komfort użytkowania.

Maska na co dzień

Maska Broyx sprawdzi się doskonale również na co dzień. Jeśli przemieszczasz się po mieście i nie chcesz narażać się na działanie szkodliwych cząsteczek PM, możesz nosić taki produkt przez cały dzień. Warto jednak pamiętać, że każdy filtr ma określoną żywotność, a po upływie konkretnego czasu trzeba wymienić go na nowy egzemplarz.

Maski dla alergików

Maska antysmogowa sprawdzi się doskonale również w przypadku alergików, szczególnie w czasie kwitnienia określonych roślin. Wówczas można zabezpieczyć się przed docieraniem alergenów do płuc, a co za tym idzie – nieprzyjemnymi dolegliwościami. Podobnie jest także w przypadku osób chorych na astmę, ale wówczas konieczne jest zadbanie o zwiększony przepływ powietrza.

Maski o uniwersalnym zastosowaniu

Obecnie maski antysmogowe są tworzone w taki sposób, by pozwalać na korzystanie niezależnie od okoliczności. Sprawdzają się zarówno w przypadku osób aktywnych, jak i tych pracujących w zanieczyszczonych centrach miast. Produkty marki Broyx cechują się uniwersalnym designem, dlatego trafiają w gusta kobiet i mężczyzn. Pozwalają one na noszenie niezależnie od pory roku.

Każdy model maski antysmogowej jest wykonany z nieco innego rodzaju materiału. W przypadku produktów marki Broyx jest to neopren lub włóknina poliestrowa. Pierwszy typ sprawdzi się najlepiej w trakcie zimy, a drugi – latem. Ma to związek z przepuszczaniem pary wodnej oraz potu. Jeśli maska zostanie odpowiednio dopasowana do konkretnych okoliczności, będzie można stosować ją z powodzeniem przez cały rok – mówi specjalista z firmy Broyx oferującej wysokiej jakości maski antysmogowe w wielu odsłonach.

Maski antysmogowe Broyx, czyli komfort użytkowania

Maski antysmogowe Broyx są tworzone w taki sposób, by zapewniać pełen komfort użytkowania. Obejmują one funkcjonalne rozwiązania, pozwalające na idealne dopasowanie do kształtu twarzy danej osoby. Są to takie elementy i technologie, jak:

  • aluminiowy nosek pozwalający na dopasowanie górnej krawędzi do twarzy,
  • rzep pozwalający na regulowanie rozmiaru,
  • niska masa,
  • nauszniki utrzymujące maskę na twarzy,
  • zawory Broyx Valve V2 ułatwiające oddychanie.

Wszystkie te rozwiązania pozwalają na korzystanie z maski w dowolnych okolicznościach. Sprawdzi się ona wszędzie tam, gdzie konieczne jest zadbanie o komfort użytkowania. Pozwala na stosowanie zarówno latem, jak i zimą czy nawet w trakcie aktywności fizycznej. To estetyczne, designerskie produkty, które można z łatwością dopasować do każdej stylizacji. Dzięki temu maski antysmogowe cieszą się rosnącą popularnością i można zobaczyć je coraz częściej również na polskich ulicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *