Romantyczny weekend w Paryżu? Wyleć na majówkę z lotniska w Krakowie!

Weekend majowy to idealna opcja na to, aby zwiedzić Paryż. Jeżeli planujesz romantyczny weekend z ukochaną osobą, zapoznaj się z ofertą lotów z lotniska Kraków Balice. Znajdziesz tam atrakcyjne propozycje wylotów do stolicy Francji. Pamiętaj, że najlepiej kupić bilet z wyprzedzeniem.

Zanim spakujesz walizki, zapoznaj się także z ofertą parkingu Balice, cenaza postój będzie niższa, jeżeli zarezerwujesz miejsce online.

Co warto zobaczyć w Paryżu?

Paryż to piękne miasto, uważane przez niektórych za romantyczną stolicę świata. Będąc w Paryżu, nie można nie zobaczyć słynnej wieży Eiffla, która stanowi najbardziej romantyczny obiekt w całym mieście. W Paryżu trzeba też odwiedzić Luwr, czyli popularne muzeum, w którym znajdują się najlepsze światowe dzieła sztuki, takie jak Mona Lisa Leonarda da Vinci czy starożytna rzeźba Wenus z Milo. Kolejną atrakcją wartą uwagi jest Łuk Triumfalny, będący jednocześnie pomnikiem bohaterów rewolucji francuskiej.

Paryż zachęca nie tylko pięknymi zabytkami, ale też bogatą ofertą kulinarną. Jeżeli chcesz zasmakować oryginalnej francuskiej kuchni, Paryż z pewnością stanowi dobry początek na poznawanie nowych smaków. W stolicy Francji jest mnóstwo restauracji, oferujących pyszne dania. Jeżeli chcesz spróbować tego, co oferują najlepsze punkty kulinarne Paryża, zapoznaj się z opiniami klientów oraz menu konkretnego punktu gastronomicznego, jeżeli jest dostępne w internecie.

Na majówkę do Paryża samolotem? Zostaw samochód na płatnym parkingu przy lotnisku

Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem na czas wylotu? Świetną opcją jest płatny parking Balice, cena za postój wynosi już od 90 złotych za tydzień, a więc jest to kwota, która na pewno nie obciąży Twojego portfela. Płatny parking z możliwością rezerwacji online powstał na potrzeby turystów, którzy zawsze mieli problem ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego w pobliżu lotniska. Korzystając z oferty, możesz zostawić swój samochód na dozorowanym terenie zaledwie 500 metrów od terminala lotniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *