Europa na wyciągnięcie ręki – gdzie można polecieć na majówkę z Krakowa?

Lotnisko Kraków Balice w okresie weekendu majowego jest wyjątkowo zatłoczone. W tym roku ruch może być jeszcze większy, ponieważ osoby, które dobrze zaplanują urlop, mogą cieszyć się nawet tygodniem wolnego. Warto w takiej sytuacji popatrzeć na popularne kurorty, do których można dotrzeć bezpośrednio z lotniska w Krakowie.

Lotnisko Kraków Balice – gdzie warto się wybrać?

Z krakowskiego lotniska bez problemu dotrzesz do stolic największych europejskich krajów. Jeżeli więc planujesz zwiedzić Paryż, Rzym, Londyn, Merlin, Brukselę, czy Madryt, zaplanuj swoją wycieczkę jeszcze dziś. Lotnisko Kraków Balice jest jednym z największych w Polsce i właśnie to miejsce turyści często wybierają, decydując się na lot do popularnego kurortu. W kilka godzin można się stąd dostać praktycznie w każdy zakątek Europy, nic więc dziwnego, że oferta lotniska przyciąga tak wiele osób w okresie weekendu majowego.

Lotnisko Balice w Krakowie zapewnia szeroką ofertę dla turystów, którym zależy przede wszystkim na wypoczynku. Warto zapoznać się z ofertą lotów na Maltę, Majorkę, Gran Canarię czy do Lizbony. Osoby, którym zależy na tym, aby spędzić weekend majowy w ciepłych krajach, z Krakowa mogą dotrzeć w wybrane miejsce. Co ciekawe, wiele kursów realizowana jest przez tańsze linie lotnicze, co oznacza, że z oferty lotniska mogą skorzystać także osoby z ograniczonym budżetem.

Parking Balice cena – gdzie zostawić samochód?

Wiele osób, wybierających się w podróż z lotniska Balice, zastanawia się, gdzie bezpiecznie zostawić samochód na czas wyjazdu. Rozwiązaniem jest Interparking Balice, oferujący całodobową obsługę oraz darmowy transport z parkingu do terminala lotniska. Z oferty można skorzystać już za 70 złotych za 3 dni postoju i za 120 złotych, za cały tydzień pozostawienia samochodu. Z pewnością taka cena jest odpowiednia dla podróżników, którzy chcą cieszyć się pełnym komfortem majowego weekendu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *