Samodzielna nauka angielskiego po 50– zobacz, dlaczego warto to zrobić

Samodzielna nauka angielskiego po 50 wydaje Ci się nieosiągalnym wyzwaniem? A tymczasem uczenie się języka w zaciszu własnego domu może być nie tylko przyjemne, bezstresowe, ale i bardzo efektywne w każdym wieku. Poznaj metodę, by uczyć się w miłej atmosferze i szybko zauważać rezultaty swojej pracy.

Samodzielna nauka angielskiego

  • Poznaj najważniejszy aspekt samodzielnej nauki języka angielskiego po 50
  • Odkryj skuteczną metodę samodzielnej nauki języka angielskiego
  • Dowiedz się, jakich błędów się wyzbywać, by nauka przebiegała sprawnie i przyjemnie

Samodzielna nauka angielskiego po 50– co jest najważniejsze?

Samodzielna nauka języka angielskiego może przynosić naprawdę wspaniałe efekty. Przekonaj się o tym w szczegółach, odwiedzając stronę: https://szybkanauka.pro/samodzielna-nauka-angielskiego/.

Co jest kluczowe w nauce języka angielskiego w zaciszu własnego domu? Przede wszystkim zaangażowanie w naukę i aktywna postawa! Z tego powodu kurs nazywa się Aktywny Angielski – jego założeniem jest angażowanie uczestnika i przekonanie go, że może bez trudu nauczyć się języka angielskiego samodzielnie.

Nieważne, w jakim jesteś wieku oraz czy masz zdolności językowe. Każdy może osiągnąć sukces pod warunkiem, że zamiast wertować podręcznik, zacznie mówić od pierwszej lekcji. To też kwintesencja metody, która działa – mówienie na głos angielskich słów i całych sentencji. Nie wystarczy przesłuchanie materiałów w trakcie jazdy samochodem. Każde kolejne zdanie wypowiadaj na głos, dzięki czemu będziesz kodować nowe słowa, gramatykę i oswoisz się z angielską wymową.

Jaka metoda pozwoli na samodzielną naukę języka angielskiego?

Nie każdy sposób nauki może przynieść wymierne korzyści. Warunkiem jest skorzystanie z odpowiedniej metody, która pozwoli dostrzegać efekty pracy, a dzięki temu motywować do dalszego wysiłku. Wypróbuj metody Aktywny Angielski opracowanej przez Szybka Nauka Pro.

Aktywny Angielski przygotowany przez Szybka Nauka Pro to metoda, która umożliwia płynne komunikowanie się w języku angielskim zaledwie po 100 godzinach samodzielnej nauki. Metoda skupia się na poznaniu 1000 najważniejszych słów, które pozwolą rozumieć 82% konwersacji oraz 75% tekstów pisanych. Oprócz tego zakłada nauczenie się 6 najważniejszych czasów, które występują w 99% konwersacji. Przede wszystkim metoda opracowana przez Szybka Nauka Pro to jednak w 100% mówienie i słuchanie. Bez ćwiczeń gramatycznych, podręczników i list słówek.

Metoda Aktywnego Mówienia opiera się na czterech podstawowych filarach. Pierwszy z nich to pozytywna psychologia, czyli dawka motywacji od pierwszej lekcji. Dzięki natychmiastowym efektom będziesz mieć motywację do dalszej nauki. Drugim filarem jest skupienie się w całości na mówieniu. Zamiast spędzać czas nad podręcznikiem i listami słówek, można spędzić czas efektywnie na mówieniu i słuchaniu. Trzeci filar to prosta gramatyka. Oznacza, że możesz zapomnieć o zakuwaniu na pamięć. W zamian zaczniesz uczyć się ze zrozumieniem. I wreszcie filar czwarty, czyli proste słownictwo. Skoncentrujesz się na słowach, które faktycznie są używane w angielskiej mowie i poszerzysz słownictwo w najpopularniejszych kategoriach, takich jak wakacje, pieniądze, zdrowie, czas, kierunki oraz jedzenie.

Jakich błędów najlepiej unikać, by samodzielna nauka języka angielskiego przynosiła efekty?

Jak to mówią: kto nie popełnia błędów, ten nic nie robi. Z drugiej strony powielanie błędów językowych sprawi, że nauka języków obcych będzie przebiegała mniej efektywnie, przez co możesz stracić cenną motywację do nauki.

Pierwszym popularnym błędem powielanym przez osoby uczące się języków jest transfer języka. Oznacza to, że próbujesz słowo po słowie tłumaczyć zdanie z języka polskiego na angielski. W niektórych przypadkach konstrukcje są podobne, a w innych całkiem się różnią. Lepiej uczyć się od razu sentencji w języku angielskim, niż budować zdania „na wyczucie”, zwłaszcza w początkowej fazie nauki.

Drugi błąd przytrafia się najczęściej osobom, które od jakiegoś czasu uczą się języka i chcą zastosować niemal we wszystkich miejscach reguły, których już się nauczyły. Zamiast na przykład dodawać do wszystkich czasowników końcówkę „ing”, stopniowo ucz się, gdzie naprawdę jest potrzeba. I trzeci rodzaj błędu – stare nawyki. Gdy raz się nauczysz mówić nieprawidłowo, może Ci być trudno nauczyć się mówić poprawnie.

Nawet jeśli nauka wydaje Ci się trudna, to wybierając odpowiednią metodę, osiągniesz sukces, niezależnie od wieku. Wypróbuj i przekonaj się, że możesz mówić po angielsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *