ekologiczne zabezpieczenie butelek do transportu

Ekologiczne zabezpieczenie butelek do transportu

Sprzedaż wysyłkowa z każdym kolejnym rokiem cieszy się coraz to większą popularnością. Niestety jednak istnieje grono produktów, których wysyłka w dalszym ciągu może budzić wiele wątpliwości. Jednym z takich materiałów są m.in. butelki wina, których wysyłka wymaga szczególnego zabezpieczenia. Czym zabezpieczyć taki produkt przed ewentualnymi uszkodzeniami? Z pomocą przychodzą ekologiczne zabezpieczenia butelek do transportu, o których opowiemy poniżej!

Jak zabezpieczyć szkło w transporcie?

Zabezpieczenie szkła w transporcie jeszcze kilkanaście lat temu mogło stanowić wyzwanie. Obecnie jednak na rynku istnieje znacznie szerszy wybór odpowiednich rozwiązań, dzięki którym dostarczenie klientowi szklanych butelki nie powinno już stanowić większego wyzwania. Wszystko za sprawą foli bąbelkowej, której zastosowanie stało się popularne w latach 70. i 80. Dziś z perspektywy tych wszystkich lat wiemy już jednak, że plastik, z którego folia ta jest produkowana, nie należy do grona tworzyw ekologicznych. W trosce o środowisko i dobro naszej planety zaczęto więc produkować zabezpieczenia z tworzyw, które można poddać recyklingowi. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej na rynku zaczęto zwracać większą uwagę na stosowane do pakowania butelek szklanych tworzywa. Wkrótce potem popularne stały się dmuchane kieszenie, opakowania styropianowe i kartony. Szczególne miejsce wśród nich znajdują jednak eco rękawy Slivv, które okazały się prawdziwą rewolucją.

w co zapakować wino eko opakowania

Eco rękaw Slivv – ekologiczne zabezpieczenie szkła w transporcie

Spośród wszystkich dostępnych na rynku wypełniaczy, elastyczne rękawy eco Slivv to rozwiązanie, które zdecydowanie przewyższa inne, dostępne metody pakowania butelek do wysyłki. Dostępne w wielu rozmiarach, są łatwe do dopasowania do butelek o dowolnej wysokości (np. 22, 27, 31 cm). Bez problemu można je także przyciąć, co pozwoli na zapakowanie innych szklanych elementów, np. słoików, kosmetyków w szklanych butelkach itp. Elastyczne oraz całkowicie ekologiczne tworzywo doskonale dopasowuje się do kształtu opakowania, dzięki czemu jeszcze lepiej jest w stanie ochronić produkt. W dodatku stanowi on również bardzo elegancki dodatek do butelki.

Wykonany w całości z papieru eco rękaw Slivv do butelek dostępny jest w stylowym brązowym odcieniu, który jest uniwersalny do szkła o różnym kolorze. Na specjalne zamówienia istnieje również możliwość zaprojektowania go w innych kolorach. Na uwagę zasługuje także unikatowa struktura fali, która doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy podczas transportu. Produkt wyróżnia się również ze względu na dodatkową ochronę dna butelki, dzięki której wino nie wyśliźnie się z rękawa. Najważniejsze jest jednak to, iż stanowi on doskonałą alternatywę dla innych zabezpieczeń. Papierowy rękaw do zabezpieczania butelek z powodzeniem można poddać wielokrotnemu wykorzystaniu, co sprawia, że produkt ten doskonale wpisuje się w ideologię zero waste.

Stosowanie eco rękawa Slivv

Dużym plusem tego produktu jest również łatwy sposób użycia. Eco rękaw wystarczy jedynie nałożyć na butelkę (perforacją w kierunku dna butelki), a następnie zagiąć ją do środka. Do każdego produktu dołączana jest również ekologiczna winietka ze sznureczkiem, na której można umieścić życzenia lub dedykację. I to wszystko! Tak zabezpieczoną butelkę wina można nadać pocztą lub kurierem. I to bez obaw, że w trakcie transportu ulegnie ona zniszczeniu. Jeżeli planujesz więc wysłać komuś butelkę wina – pomyśl o eco rękawie Slivv, zanim będzie na to za późno!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *