Wylatujesz na wakacje, w podróż życia samolotem z Warszawy? Zobacz gdzie zostawić samochód pod twoją nieobecność

Zanim zawitasz na egzotyczną plażę, wyłożysz się na leżaku, błogo odpoczywając, dość dużo ważnych spraw będzie mogło zaprzątać twoją głowę. Jedną z nich jest bezpieczeństwo tego, co zostawiasz w kraju – zwierząt, kwiatów, mieszkania czy samochodu. Nie we wszystkim Ci pomożemy, ale z pewnością ważna będzie nasza rekomendacja dotycząca parkingu na lotnisku Chopina.

Kiedy rezerwować miejsce parkingowe na lotnisku Okęcie i okolicy?

Okęcie to największy port lotniczy w naszym kraju, a w sezonie jego popularność znacznie wzrasta, ze względu na loty czarterowe. Czas wakacji wymaga więc od pasażerów sporej przezorności i rezerwacji parkingu min. dwa tygodnie przed planowanym wylotem. Najlepiej przy wybieraniu miejsca postojowego, od razu opłacić rezerwację z góry, tak, aby przebywając już na lotnisko nie musieć już martwić się o płatność.

Na co zwrócić uwagę szukając parkingu przy lotnisku Okęcie?

  • Cena

Ci, co na wakacje wybierali się każdego roku, widzą, że o tanim podróżowaniu obecnie możemy zapomnieć. Wzrosły ceny paliwa, opłat za bagaż i tych związanych z zakwaterowaniem i wyżywieniem, dlatego oszczędności warto poszukać, np. parkując na prywatnym parkingu, oddalonym od głównego terminala o kilka minut jazdy. Czas ten nie powinien być problemem, a kwotę zaoszczędzoną na parkingu możesz wydać na lokalne atrakcje czy frykasy.

  • Dojazd z i na terminal

Dalej położony parking nie powinien stanowić trudności dla pasażerów lotniska Okęcie, gdyż dobrze zorganizowana firma musi w cenie zagwarantować darmowy i szybki transfer z i na lotnisko o każdej porze dnia i nocy. Jeśli nie ma tej oferty w cenie, a znajduje się dalej od wejścia na terminal, nie warto korzystać z usług tego parkingu.

  • Bezpieczeństwo

To zdecydowanie najważniejsze kryterium wyboru miejsca, gdzie na czas nieobecności w kraju zostawi się samochód. Musisz mieć pewność, że parking jest dozorowany – posiada monitoring, ogrodzenie i podpisaną umowę z firmą ochroniarską. Ważne, aby o każdej porze dnia i nocy, na parkingu obecny był ktoś z personelu, co zagwarantuje, że w razie problemów, będziesz mógł liczyć na interwencję i pomoc.

  • Ubezpieczenie

Przezorny zawsze ubezpieczony! Zwróć uwagę, czy w cenie za postój, masz zagwarantowane ubezpieczenie na wypadek kradzieży lub uszkodzenia samochodu. Parking nie powinien żądać od ciebie dodatkowych opłat – polisa to opcja, która najzwyczajniej ci się należy.

Gdzie zaparkować na lotnisku Chopina?

Wszystkie powyższe kryteria są ważne, dlatego rekomendując parking przy lotnisku Chopina, dokładnie sprawdziliśmy zapisy umowy oraz warunki, które oferuje dany parking. Świetną ceną, która idzie w parze z jakością i doskonałą lokalizacją wyróżnia się Parking Park & Fly parking-lotnisko.pl, zlokalizowany tylko 7 minut jazdy od głównego terminala. Parking oferuje aż 1000 miejsc postrojowych, w tym miejsca VIP z zadaszeniem oraz opcją skorzystania z sejfu dla kluczyków i dokumentów. Podróżując z lotniska Chopina, skorzystaj z usług parkingu Park & Fly i nie martw się o bezpieczeństwo twojego samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *